Dziś Dzień Mamy

Region

Wszystkim zapominalskim przypominamy, że dziś wszystkie Mamy maja swoje święto. Nie zapomnijcie złożyć im życzeń i wręczyć, nawet drobnych prezentów.

Mama to najcenniejszy skarb jaki możemy sobie wymarzyć. To ona naklejała plaster na palec, gdy się skaleczyliśmy, opiekowała się,gdy mieliśmy gorączkę i do dziś służy nam radą, gdy potrzebujemy pomocy.

26 maja wszystkie Mamy obchodzą swoje święto. Wiec nie ważne czy masz 15, 25 czy 40 lat odwiedź swoją mamę z prezentem. Nawet najmniejszy podarunek i drobny kwiatek sprawią, że na jej twarzy pojawi się uśmiech. Znajdź więc czas na wizytę i wspólną herbatę.

Jeśli szukacie prezentów dla mamy to podrzucamy kilka pomysłów. Mama jak każda kobieta zapewne ucieszy się z kwiatów, apaszki czy dobrego kosmetyku (o ile ich używa).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.