Dzień Kobiet w Maximusie

Region

6 marca, Centrum Maximus w Nadarzynie pod Warszawą, z okazji Dnia Kobiet organizuje sobotę pod hasłem Bądź Modna, Bądź Zdrowa.

Każda kobieta wie, że zdrowie i uroda to wartości, które są bezcenne. Dają poczucie spełnienia, wolności i radości życia. Centrum Maximus, którego najliczniejszą grupę klientów stanowią właśnie kobiety, mając na względzie te dwa dobra, organizuje specjalny dzień spełniający kobiece marzenia i potrzeby. Warto więc skorzystać z bogatego pakietu atrakcji i niespodzianek.

6 marca, w sobotę od godziny 11.00 będzie można m.in.:

– wykonać bezpłatnie badania mammograficzne i cytologiczne,
– wziąć udział w konkursach o zdrowiu i otrzymać drobne upominki,
– zobaczyć pokazy wiosennych kolekcji – piękna i elegancka od rana do wieczora. Modelki zaprezentują kolekcje dostępne w 1000 sklepach Centrum,
– obejrzeć zmysłowy taniec brzucha w wykonaniu Studio Tańca z Warszawy,
– zdobyć kupony na zabiegi pielęgnacyjne
– wygrać zestawy kosmetyków,
– skorzystać z porad wizażystów,
– zasięgnąć rady znanej wróżki.

Kobiety, nie tylko realizują swoje potrzeby, ale także chętnie poświęcają się innym.  W tym dniu będzie można pomóc oddając krew – partnerem akcji jest fundacja Krewniacy.

Zmysłowe tańce będzie można zobaczyć w wykonaniu znakomitych tancerek:
Taniec brzucha wykona Dominika Suchecka – jedna z najbardziej charakterystycznych tancerek na warszawskiej scenie tańca brzucha. Instruktorka Szkoły Tańca Riviera. Zaprezentuje taniec będący kwintesencją kobiecości, który pozwala każdej kobiecie odkryć w sobie naturalne piękno i grację.

W Latino Solo zobaczymy Agatę Kozioł – instruktorkę Szkoły Tańca Riviera posiadającą najwyższą klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim. Wraz ze swoją grupą latino solo zaprezentuje wiązankę tańców latynoamerykańskich: sambę, cha-chę i jive’a i nauczy Nas jak poczuć się prawdziwą kobietą.

Bollywood  podziwiać będziemy w wykonaniu Zuzanny Kann , która obecnie występuje w Rewii Orientalnej  przygotowanej przez Annę Redlin i A. Wachacz- Instruktorkę Szkoły Tańca Riviera, z którą odwiedza teatry w różnych miejscach Polski.  Dłonie tancerki opowiadają miłosne historie, oko podkreśla każdy gest, głowa porusza się do rytmu muzyki, biodra wykonują płynne albo dynamiczne ruchy, pełne wdzięku. A całości dopełnia wiele mówiący uśmiech…

Kobiecy weekend atrakcji odbędzie się w Maximus A w pasażu głównym ,
wejście A5- A11.

Cytomammobus i ambulans do poboru krwi, staną na parkingu głównym Centrum.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.