Dzień Kobiet z największymi hitami muzyki filmowej – Bilety 25% taniej

Art. Sponsorowany

Już 8 marca o godzinie 19:00 w Pruszkowie odbędzie się koncert pełen emocji i wzruszeń. W sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu wystąpi orkiestra symfoniczna MAXIMUS. Podczas wydarzenia publiczność będzie miała okazję posłuchać znanych i lubianych utworów z filmów takich jak „Rocky”, „Titanic”, czy „Ojciec chrzestny”.

Koncert Muzyki Filmowej przeniesie nas w świat filmowych bohaterów i ich niezwykłych przeżyć. Muzycy, pod kierownictwem dyrygenta Michała Kocimskiego, przeprowadzą nas przez historię kina, prezentując słynne tematy muzyczne. W repertuarze pojawią się hity ze znanych dramatów, komedii, filmów akcji czy romansów.

BILETY: https://ideaart.com.pl/?kup-bilet=koncert-muzyki-filmowej-pruszkow-8-03-2024

Wydarzenie jest wyjątkową okazją, aby na żywo, w oryginalnym wykonaniu, usłyszeć światowy przebój „Mam tę moc”. Piosenkę z filmu animowanego „Kraina lodu”, w polskiej wersji językowej nagrała Katarzyna Łaska, która na scenie wystąpi jako solistka. Orkiestrze będzie towarzyszyć również aktor i wokalista Kamil Dominiak.

Koncert Muzyki Filmowej to nie tylko wyjątkowe doświadczenie artystyczne, lecz również okazja do spędzenia wieczoru w magicznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki oraz kina do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Dyrygent/dyrektor muzyczny: Michał Kocimski
Orkiestra symfoniczna: MAXIMUS
Wokaliści: Katarzyna Łaska i Kamil Dominiak
Prowadzenie: Fabiola Samborska
Producent: Agencja Artystyczna Idea Art

ZAPRASZAMY:

BILETY: https://ideaart.com.pl/?kup-bilet=koncert-muzyki-filmowej-pruszkow-8-03-2024

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.