Dzielnicowy zatrzymał włamywacza

Grodzisk Maz. / Jaktorów

W gminie Jaktorów doszło do włamania w domu letniskowym. Policjant zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Kilka dni temu funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o włamaniu do domu letniskowego na terenie gminy Jaktorów. Policjanci rozpoczęli śledztwo w sprawie przestępstwa.– Dzielnicowi intensywnie zbierali informacje o osobach podejrzanych o kradzież z włamaniem. Podczas obchodu jeden z policjantów ustalił, że czynu mógł dokonać mieszkaniec okolicznej wsi. Funkcjonariusz natychmiast pojechał pod wskazany adres. Zatrzymany 51-latek, już podczas rozmowy z policjantem, przyznał się do włamania i zabrania różnych przedmiotów z budynku – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Mężczyzna usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Straty wyniosły około 3 tys. zł. – dodaje.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Dzielnicowy zatrzymał włamywacza”

  1. zgred pisze:

    Kiedyś tam: pewien notorycznie okradany działkowiec pokazał mi pułapkę na zlodzieja – dół a w nim różne „miłe niespodzianki” typu widły, kosa, stalowe pręty. Dalszego ciągu nie znam. Inny przypadek: w porządnym letniskowym domku wmurowano solidne kraty. Przyjechali traktorem i wyrwali kratę z kawałem ściany. W środku nie było nic cennego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły