Dwie powiatowe inwestycje drogowe odebrane

Nadarzyn

Most w Krakowianach i sygnalizacja świetlna w Strzeniówce – to ostatnie z inwestycji w powiecie pruszkowskim, które zostały ukończone i przeszły ostatnie odbiory.

Obie inwestycje znajdują się na terenie gminy Nadarzyn. Odbiory odbyły się 16 grudnia przy udziale przedstawicieli zarówno powiatu pruszkowskiego (wicestarosta – Grzegorz Kamiński i członkini zarządu powiatu – Agnieszka Kuźmińska), jak i gminy Nadarzyn (wójt – Dariusz Zwoliński).

Most w Krakowianach ostatnio przeszedł modernizację – wymieniono skorodowane elementy, podniesiono skarpy, pojawiła się nowa płyta oraz nawierzchnia. Całość kosztowała 1,5 mln zł, z czego 200 tys. zł pochodziło z budżetu gminy Nadarzyn.

Przy okazji wójt Zwoliński poinformował, że samorząd złożył wniosek do sąsiedniego powiatu – Piaseczna – o remont mostu na Utracie w Parolach (gm. Lesznowola).

Tego samego dnia przedstawiciele samorządu odebrali drugą inwestycję. Chodzi o sygnalizację świetlną w Strzeniówce na skrzyżowaniu ul. Pruszkowskiej i Jodłowej. Do tego zamontowano doświetlenie przejść dla pieszych i wybudowano fragment chodnika.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Dwie powiatowe inwestycje drogowe odebrane”

  1. Dupiarz pisze:

    Chcemy dobrej zmiany w Nadarzynie.. nie chcemy trującej paszkowianki … to dewastacja naszego środowiska..

  2. robot pisze:

    Panowie bezwłosi, nienoszenie czapki w mróz nie pomoże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły