Drogi: oby te Święta nie były gorsze, niż rok temu

Region

W ubiegłym roku na drogach naszego regionu było bezpiecznie. Oby tym razem było podobnie.

W powiecie pruszkowskim w okresie świątecznym (od Wielkiego Piątku do Niedzieli Wielkanocnej) wydarzyły się trzy wypadki i sześć kolizji. Nie było w nich ofiar śmiertelnych. Głównie przewinienia kierowców policja spotykała na Trasie Katowickiej i na drodze 719 z Warszawy do Skierniewic.

Bezpiecznie było również w powiecie grodziskim. Na tym terenie w Wielki Piątek wydarzyły się dwa wypadki. W ich wyniku ranne zostały trzy osoby, w tym motocyklista i motorowerzysta. Dzień później doszło do jednej kolizji. W oba dni świąteczne policja nie odnotowała żadnego wypadku ani kolizji. W całym okresie świątecznym zatrzymano trzech nietrzeźwych kierowców.

Mamy nadzieję, że w tym roku będzie co najmniej tak spokojnie jak rok wcześniej. Nad naszym bezpieczeństwem będzie czuwało więcej funkcjonariuszy niż zwykle, o czym pisaliśmy tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe