Dodatkowe miejsca na bezpłatne Maturalne Warsztaty Matematyczne

Region

11 i 18 kwietnia odbędą się kolejne wykłady w ramach MaturalnychWarsztatów Matematycznych. Cykl bezpłatnych warsztatów przygotowujących do matury z matematyki trwa od początku marca i cieszy się dużą popularności wśród maturzystów. W zajęciach  mogą wziąć udział wszyscy uczniowie, którzy zarejestrują się na stronie kalkulatory.pl.

Wszyscy tegoroczni maturzyści mogą skorzystać z bezpłatnych korepetycji z matematyki, która po raz pierwszy jest obowiązkowa na egzaminie dojrzałości. Tegoroczna edycja ma już za sobą dwa wykłady obejmujące zagadnienia, które stwarzają uczniom największe problemy.

Udział w wykładach jest bezpłatny, wystarczy dokonać rejestracji w specjalnym module, który znajduje się na stronie www.kalkulatory.pl. W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami zwiększona została liczba osób mogąca się zapisać na najbliższe zajęcia.

Ostatnie dwa spotkanie poświęcone będą ciągom liczbowym, stereometrii, kombinatoryce oraz rachunkowi prawdopodobieństwa. Warsztaty odbędą się 11 i 18 kwietnia br. w  godzinach 9.00– 11.15 na terenie Collegium Civitas w PKiN na XII piętrze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy