Dodatek Edukacja – zareklamuj się!

Region

Prowadzisz firmę z branży edukacyjnej? Chciałbyś dotrzeć do większego grona klientów? Twoją szansą jest reklama w Dodatku Edukacja.

Dodatek edukacja otwiera nowe możliwości reklamy dla firm i instytucji związanych z edukacją. Reklamując się na naszym portalu, można skutecznie dotrzeć do lokalnej społeczności zainteresowanej tematyką edukacyjną. Dodatek edukacyjny to doskonała okazja do promocji kursów, szkoleń, uczelni i innych instytucji w wydzielonej części gazety WPR24.pl, publikacja na portalu WPR24.pl oraz reklama w naszych mediach społecznościowych.

Twoja reklama pojawi się wśród interesujących artykułów opracowanych przez redakcję WPR24.pl. Wśród nich pojawią się teksty o tematyce ściśle związanej z edukacją, m. in. kursach, wyborze szkół, samorozwoju i kształcenia zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Najbliższy Dodatek Edukacja zaplanowany jest już na 14 czerwca; kolejny – 13 września.

Oferujemy:

– publikację 14 czerwca w gazecie (nakład 30 tys.) i na portalu WPR24.pl (ponad 145 tys. użytkowników).
– publikację 14 czerwca na Facebooku (38 tys. fanów) i Instagramie (ponad 4,3 tys. followersów)
– promocyjne ceny i projekt GRATIS

Skontaktuj się z naszym działem reklamy i zyskaj nowych klientów!

Tel. 881 918 888
@: reklama@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.