Do 5 lat za skradziony telefon

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali 48-latka podejrzanego o kradzież telefonu jednej z firm. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do grodziskiej komendy wpłynęło z jednej z firm zgłoszenie dotyczące kradzieży telefonu. Policjanci ustalili, że chodzi o telefon o wartości ok. 7 tys. zł, który został zabrany dzień wcześniej. Z przekazanych informacji wynikło, że mógł tego dokonać jeden z zatrudnionych w firmie pracowników. Mężczyznę wskazał jeden z pracowników ochrony.

– Mundurowi natychmiast zatrzymali i sprawdzili 48-latka. Nie posiadał przy sobie poszukiwanego telefonu. Policjanci natychmiast pojechali na przeszukanie do jego miejsca zamieszkania. Tam w szafce pod ubraniami odnaleźli skradzioną własność firmy – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Po zebraniu materiałów przez policjantów, 48-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy. W konsekwencji stracił pracę i grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Do 5 lat za skradziony telefon”

 1. dajan pisze:

  Jak nie było internetu to tylko najbliżsi wiedzieli żeś głupi – dziś publicznie sam się chwalisz ! . Kara ? .

 2. Wilku pisze:

  Po co piszeta takie bzdury, juz tam dostanie 5 lat za telefon! Kilka mcy może, w zawiasach. 5 lat to u nas za mord dajo…

 3. Brwinowianin pisze:

  Łał, a za skradzione emerytury Polakom ile tusk dostał lat odsiadki ?!
  zero !
  A naród taki łaskawy, że jeszcze zagłosował na niego w podzięce ?
  Nie jestem pewien, czy zakład w Tworkach pomieści tyle osób ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły