Do 3 lat za nielegalną uprawę konopi i tyle samo za posiadanie środków odurzających

Raszyn

Policjanci z Raszyna zatrzymali mężczyznę, który hodował konopie i posiadał środki odurzające. Zatrzymanemu grozi do 3 lat więzienia za każde z tych przestępstw.

Dzięki wnikliwej pracy operacyjnej i zaangażowaniu policjantów z Zespołu Kryminalnego raszyńskiego komisariatu, możliwe było zatrzymanie mężczyzny, który hodował konopie oraz posiadał środki odurzające. Po uzyskaniu informacji o uprawie roślin, funkcjonariusze ustalili ich „właściciela”. Wpadł, kiedy przyjechał zebrać plony.

– Okazało się, że w pojeździe miał schowany, zapakowany w torebeczki, susz roślinny, substancję krystaliczną koloru żółtego oraz leki psychotropowe – relacjonuje asp. sztab. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Próbki znalezionych przy nim substancji poddano testom narkotykowym. Wyniki wykazały, że zatrzymany miał przy sobie marihuanę i mefedron. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających i kolejne 3 lata za uprawę konopi.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Do 3 lat za nielegalną uprawę konopi i tyle samo za posiadanie środków odurzających”

  1. Jerzy pisze:

    Przecież to wszystko można dostać w aptece. Aptekarz, który to sprzeda jest OK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły