Do 10 lat za posiadanie marihuany i mefedronu

Grodzisk Maz.

Grodziscy kryminalni zatrzymali 25-latka, który posiadał przy sobie marihuanę i mefedron. Został objęty dozorem policyjnym i grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego grodziskiej komendy w toku czynności służbowych ustalili miejsce, gdzie mogą być przechowywane narkotyki. Policjanci od razu udali się na wskazaną posesję w celu jej przeszukania. Tam przebywał 25-latek, który przekazał mundurowym słoik z suszem i pudełko z żółtymi kryształkami. Przyznał, że przedmioty należą do niego.

– Policjanci zabezpieczyli znalezione środki do dalszych badań i zatrzymali ich właściciela. Szybko okazało się, że w opakowaniach było 71 gramów marihuany i 76 gramów mefedronu – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim. Tam usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. 25-latek dostał policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Do 10 lat za posiadanie marihuany i mefedronu”

  1. seryjny obserwator pisze:

    czy to wielki wysiłek podawać narodowość sprawcy?? jakoś nie mam ochoty na ekscesy rodem z francy albo innego kalifatu w jełropie . czujność i dbanie o bezpieczeństwo naszych rodzin to nadrzędny obowiązek bez względu na to kto rządzi

  2. Chore pisze:

    A ile za posiadanie butelki wódki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły