Czytelnicy nie dali się nabrać. Gratulujemy!

Region

Na Dniach Pruszkowa wystąpi Modern Talking - informowaliśmy przed południem. Oczywiście był to żart primaaprilisowy.

„W dwunastoletniej historii święta miasta występowało wiele gwiazd. Byli oni jednak znani tylko na polskim rynku. Perfekt, Kayah czy Edyta Górniak przyciągały tłumy. Teraz chyba sparaliżowane będzie całe miasto, ponieważ do Pruszkowa przyjedzie Modern Talking.

Niemiecki zespół lata świetności ma już za sobą. Najbardziej popularny był w latach 80. Modern Talking wydał 13 albumów i 21 singli. Najbardziej popularne to „You're My Heart, You're My Soul”, „China In Her Eyes”, „Win The Race” czy „Ready For The Victory”.

Do 2003 roku zespół istniał jako duet Dietera Bohlena i Thomasa Andersa. Obecnie przeboje Modern Talking śpiewa tylko ten drugi. Anders już raz gościł w Polsce. Był gwiazdą festiwalu w Sopocie dwa lata temu.” – pisaliśmy.

Bardzo szybko pojawiły się komentarze czytelników przypominające, że czwartek to 1 kwietnia, czyli prima aprilis. Gratulujemy czujności.

A teraz na serio. Dni Pruszkowa odbędą się 22 i 23 maja. Miasto wciąż nie ujawniło, kto będzie wykonawcą na koncertach. Wiemy jedynie, że jedna z gwiazd została zaproponowana przez mieszkańca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.