Dni Piastowa: znamy tegoroczną gwiazdę!

Region

Na tegorocznych Dniach Piastowa wystąpi Maryla Rodowicz -dowiedzieliśmy się w Miejskim Ośrodku Kultury, który jest organizatorem imprezy.

Dni Piastowa odbędą się w dniach 1-3 maja. Na zakończenie trzydniowego święta miasta, 3 maja wieczorem zagra i zaśpiewa Maryla Rodowicz. Jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek znana jest z takich przebojów, jak „Jadą wozy kolorowe”, „Małgośka”, „Futbol”, czy „Kolorowe jarmarki”.

Jak co roku, podczas części obchodów Dni Piastowa zostanie wprowadzona prohibicja. Taką decyzję podjęła Rada Miasta na ostatniej sesji. Zakaz sprzedaży alkoholu obowiązywać będzie na terenie całego Piastowa 3 maja w godz. 16.00 – 24.00.

Taka praktyka stosowana jest od 10 lat. Jak powiedział nam wiceburmistrz Ryszard Wojciul, rok przed pierwszym wprowadzeniem prohibicji po obchodach zniszczono cztery samochody i wiele wiat przystankowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe