Dni Piastowa – znamy szczegóły imprezy

Piastów

Tegoroczne Dni Piastowa zostaną podzielone na dwa dni. Czeka nas moc atrakcji!

Robi się coraz cieplej, zatem czas na sezon imprez plenerowych. Już 2 i 3 maja odbędą się Dni Piastowa. – W tym roku Dni Piastowa organizujemy w nieco zmienionej formule – informuje nas burmistrz Piastowa, Grzegorz Szuplewski.

W tym roku większy nacisk położony będzie na aktywne spędzanie czasu i promowanie lokalnych artystów. Co w programie?

2 maja o godz. 10.00 odbędzie się pokaz sportowy dzieci i młodzieży z klubu MKS Piast Piastów i PKS Piastovia Piastów.
Drugi dzień atrakcji – 3 maja – rozpocznie się o godz. 9.00 na MOSiR Piastów turniejem siatkówki plażowej dla dzieci i młodzieży „Plaża wrze”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie reprezentant Polski i olimpijczyk Marcin Nowak. O godz. 11.30 zaplanowano grę miejską „Poznaj, grając – graj, poznając” – historia Piastowa w wydaniu plenerowym.

Część artystyczna będzie złożona z występów miejscowych artystów. Od 16.00 do 19.00 wystąpią dzieci i młodzież z piastowskich szkół i przedszkoli. O godz. 17.00 wystąpi chór FRAM z Zespołu Szkół im. F. Nansena. Po nich, o godz. 19.00 na scenie pojawi się zespół Rollmeni. Gwiazdą wieczoru będzie Ifi Ude i Antek Sojka.

Zaplanowano także wiele stoisk i wydarzeń towarzyszących, m.in. stoisko informacyjne policji, stoisko Stowarzyszenia Strefa Wsparcia z konkursami dla dzieci i dorosłych, kiermasz książek organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz punkt informacyjny Czyste Powietrze. Dla zgłodniałych będą czekać smakołyki serwowane z food trucków.

Dni Piastowa odbędą się na terenie parkingu przy Urzędzie Miasta, przy ul. 11 Listopada.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 20

20 odpowiedzi na “Dni Piastowa – znamy szczegóły imprezy”

 1. ONA pisze:

  Fajna impreza i ciekawa muzyka.

 2. Wódź pisze:

  SUPERRRRRRRR !!!! było super w tym roku. Nawet dobrze że tych prostaków pijanych nie było tylu jak na stachurskim rok temu

 3. Paweł mmm pisze:

  Dobre koncerty, fajny wieczór. Zawsze ktoś wolałby co innego, takie życie. Dobra impreza

 4. zyg zyg pisze:

  Bardzo dobre koncerty. Wreszcie klasa a nie prostactwo

 5. taktosierobi pisze:

  Tegoroczne dni piastowa spędziłem bardzo udanie gdyż je po prostu olałem, wziąłem grilla, piwa i kolegów i pojechaliśmy sobie pogrillować, niczego nie żałuję

 6. Paweł pisze:

  Jakieś zespoły do pokiwania. Zero „pierdzielnięcia”. Jakiś dobry rock by się przydał, a nie dico polo, lub jakieś nieznane zespoły do kiwania jak teraz.

 7. LLL pisze:

  Dobrze, że nie będzie Stachurskiego albo disco polo, wszystko inne do zaakceptowania. Niektórym wieśniakom celebryty brakuje chyba jakby to było najważniejsze. Dlatego wstyd mieszkać w Piastowie, myślenie jak ze wsi.

  • ehhh pisze:

   W łeb się walnij i jeszcze wieczór poezji zaproponuj
   Sam lubię na przykład poezję śpiewaną czy muzykę klasyczną ale na takiej imprezie to muzyka ma być prosta skoczna i radosna, dance czy disco polo a nie jakieś popierdółki

 8. turirek pisze:

  Matko, co oni znów wymyślili ? Szok !!!

 9. xxxxx pisze:

  Ale badziewie

 10. .... pisze:

  Bieda to mało ?.. to jest tragedia!!! .. ?

 11. Doktor Sperma pisze:

  Będzie klawa zabawa!

 12. Pisk pisze:

  Ale bieda

 13. Dr Jekyll pisze:

  A nie będzie Arteza? Drugi rok z rzędu , bez Niego to nie ma sensu…

 14. Dr. Huckenbush pisze:

  Akurat robi się coraz zimniej, a nie cieplej, jak w tytule artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły