Szukasz miejsca na rodzinny wypad nad wodę? A może szukasz innych ciekawych atrakcji dla dużych i małych? Jeśli tak, to odwiedź Planetę Zalesie tam obok licznych wodnych atrakcji na gości czekają m.in. park trampolin czy dzielnica filmowa.

Planeta Zalesie to miejsce dla całej rodziny. Znajdziemy tu Dzielnicę Filmową, a w niej mały lunapark, liczne pace zabaw, filmowe zoo, eksponaty i samochody filmowe z ulubionych filmów rodzinnych i wiele innych atrakcji. Chętni mogą wyszaleć się w parku trampolin.

Jeśli szukacie ochłody nad wodą to koniecznie odwiedźcie aquapark! Tu dostępne są trzy strefy: wodny plac zabaw z fontannami i zjeżdżalniami prowadzącymi do płytkiego basenu, statek piratów, czyli kompleks zjeżdżalni i gigantyczne wiadro, z którego co kilka minut wylewa się woda oraz duży basen. Dla najmłodszych przygotowano tzw. spray area z małymi fontannami. Nie brakuje też miejsca do piknikowania. Miłośnicy opalania powinni szukać miejsca bliżej basenu, nieco dalej będzie można schronić się w cieniu otaczających aquapark drzew.

Warto zaznaczyć, że do Dzielnicy Filmowej i aquaparku obowiązują oddzielne bilety wstępu.

Dzielnica filmowa
Bilety: 49 zł normalny/43 zł ulgowy/175 zł rodzinny (2+2)

Aquapark
Bilety: 43zł normalny / 48 zł ulgowy

Planeta Zalesie :
Adres: Wczasowa 1, 05-540 Zalesie Górne
Godziny otwarcia: w wakacje codziennie
Godz. 10.00 – 18.00

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.