Dla nowego telefonu ukradł wiertarkę

Pruszków

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który okradł właścicielkę pensjonatu. Mężczyzna ukradł jej… wiertarkę.

29-latek wynajmował pokój w pensjonacie. W tym czasie pojawił się problem z niesprawnym telefonem. Mężczyzna znalazł sposób na szybkie „sfinansowanie” nowego aparatu.

– Właścicielka pensjonatu, u której wynajmował mieszkanie, posiadała wiertarkę, którą rzadko używała. Lokator ukradł wiertarkę, a za uzyskane pieniądze zakupił nowy telefon – relacjonuje asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie.

Kobieta zorientowała się o tym fakcie w porę i zawiadomiła policję. Dzięki pracy operacyjnej policji udało się zatrzymać złodzieja i odzyskać skradzioną wiertarkę. Mężczyzna odpowie za kradzież, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Dla nowego telefonu ukradł wiertarkę”

  1. Rafał Maliniak pisze:

    Pasjonujące. Podobno powstaje już scenariusz filmu!

  2. olo pisze:

    może czas skończyć z kretyńskim ochranianiem danych i publikować zdjęcie i imię i nazwisko bandytów , niech ludzie wiedzą kto mieszka obok !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły