Dane pogodowe wprost z dachu CAiIS

Grodzisk Maz.

Na dachu budynku hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim pojawiła się stacja pogodowa. Dane, które zbiera urządzenie, będzie można zobaczyć w bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Stacja pogody została zainstalowana na dachu poczekalni tarasu widokowego. Dzięki niej będzie można śledzić na bieżąco zmienne pogodowe. Przy pomocy aplikacji WeatherLink na smartfonie można zobaczyć aktualne pomiary promieniowania słonecznego i UV, temperatury, wilgotności prędkości i kierunku wiatru oraz ciśnienia i opadów.

Montaż stacji pogodowej został zrealizowany w ramach działań inwestycyjnych projektu „Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim”. Jest on współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru w ramach Programu Środowisko, Energi i Zmiany Klimatu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.