Do zdarzenia doszło około godz. 8.20 na trasie S2 w na wysokości ul. Kinetycznej. Na drodze zderzyły się dwa Mercedesy, a jeden z nich dachował.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca czarnego samochodu marki Mercedes poruszał się za innym pojazdem tej samej marki. W pewnym momencie kierowcy postanowili zmienić pas na środkowy. Jadący z tyłu Mercedes nie dostosował prędkości i uderzył w jadący przed nim pojazd. Siła uderzenia była na tyle duża, że sprawca wypadku stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w słupki oddzielające od pasa zieleni (uszkodził ich około 70), a następnie dachował. Zdarzenie miało miejsce około godziny 8:20 na trasie S2 w kierunku węzła Opacz przed ulicą Kinetyczną.

Autami podróżowali tylko kierowcy, trzeźwi nie odnieśli żadnych obrażeń. Na miejscu swoje działania prowadzili strażacy, służba drogowa i policja.

Sprawcą zdarzenia okazał się kierujący czarnym Mercedesem. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, a sprawca został ukarany mandatem.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Dachowanie na trasie S2 [FOTO]”

 1. asd pisze:

  wszystkich z tych szwabskich aut powinno się potraktować tak jak Niemcy nas traktowali

 2. Anonim pisze:

  Z opisu można by wywnioskować że jechał za szybko więc nagle magiczna moc sprawiedliwości go wystrzeliła w powietrze. A jakby zastanowić się nad przyczynami to może jednak warto nauczyć kierowców prawidłowego wyprzedzania, bo tutaj ewidentnie popełniony został błąd na poziomie frajera za kierownicą i warto też pamiętać o zachowania bezpiecznego odstępu, to że gdzieś jest 5 metrów miejsca nie znaczy że trzeba się tak za wszelką cenę wciskać. Szkoda że zamiast szybko i bezpiecznie tj. z zachowaniem zasad pierwszeństwa i bezpiecznego odstępu mamy przypadek zawalidrogi który ślęczy w jednym miejscu z prędkością bliską 0 godzinami blokując innym możliwość szybkiej i bezpiecznej jazdy. Żałosne, że w tym kraju za kolizję która jest ostatnim krokiem bycia drogowym nieudacznikiem przed wypadkiem nie zabiera się prawa jazdy. A egzaminator który dopuścił do ruchu taką osobę powinien iść na 3 dni do aresztu za kolizję, a w przypadku wypadku odpowiedac za współudział, może wtedy ci nieumiejący poprawnie zmienić pada ruchu bandyci przestaliby powodować tyle zdarzeń drogowych i zagrożeń na drogach.

  • Miko pisze:

   Przecież to są wszystko parówy, miszczowie pustej prostej. Cokolwiek bardziej skomplikowanego i już umiejętności nie starcza. Papierki w portfelu nie sprawią, że nagle coś zaczniesz umieć.

 3. Adam pisze:

  tym razem było szybko, ale już niekoniecznie „bezpiecznie”?

  • Anonim pisze:

   Ani szybko ani m bezpiecznie. Samochód leżał na dachu w miejscu przed długi czas, ja na pieszo szybciej chodzę niż on leżał na dachu.

 4. Wilq pisze:

  Czy to jechał kierowca, co prowadzi szybko i bezpiecznie?

  • Kierowca pisze:

   Co jest bezpiecznego w jeździe polegającej na wjechaniu w innego uczestnika ruchu który wykonuje manewr do którego ma prawo na gruncie obowiązujących w Polsce przepisów? Problem ma ten który jechał poprawnie bo przez durnego zawalidrogę który spowodował kolizję też ma problem.
   Oczywiście, że to nie byłem ja, ta jazda to pokaż idiotyzmu i frajersta.
   1. To że nacisnąłeś pedał gazu nie znaczy że stałeś się bezpieczny.
   2. Nie mam nic do kierowców bezpiecznych nawet jeżeli nie są szybcy. I wielokrotnie o tym mówiłem, tacy kierowcy nie przeszkadzają w jeździe szybkiej i bezpiecznej bo nie robię durnych manewrów jak ten z artykułu.

   Mam problem z zawalidrogami takimi jak ten, jak myślisz jaka on średnia prędkość osiągnął po tym idiotycznym manewrze czekając na policję i załatwienie sprawy? Pewnie niecały 1 km na godzinę? To ja szybciej na pieszo chodzę ani szybkie to nie było ani bezpieczne.

   Ale wy jeździjcie wolniej, to może następnym razem taki idiota mający w dupie przepisy, zasady zachowania bezpiecznego odstępu i reguły szybkiej i bezpiecznej jazdy będzie mógł łamać przepisy łatwiej waszym kosztem i może następnym razem nawet uniknie kolizji ze swojej winy jeżeli potraktujecie go jak króla, zwolnice albo najlepiej zejdziecie mu z drogi bo król jedzie niebezpieczny zawalidroga który nacisnął pedał i albo go puścicie albo was pozabija…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11354

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8918

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8408

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16