Do poważnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek 15 sierpnia na trasie S2. Na drodze zderzyły się trzy pojazdy, jedno z aut wylądowało na dachu.

Wypadek miał miejsce około godz. 12.40 na trasie S2 na jezdni w kierunku węzła Opacz. Doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych Peugeota, Volvo oraz Opla. Ostatni z pojazdów w wyniku uderzenia dachował. Kierujący Oplem został poszkodowany i zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu swoje działania prowadzili strażacy, służba drogowa oraz policja.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Dachowanie na S2”

 1. Ignorante pisze:

  Szybko i sprawnie.. Tym razem nie pykło

 2. Anonim pisze:

  Co to za moda na zamazywanie tablic, jakby sprawca wypadku nie chciał żeby kojarzono jego rejestrację z wypadkiem to by nie zrobił wypadku, a jak chciał się rozbić to niech teraz nie płacze, że ktoś numerek na zdjęciu zobaczy…

 3. DO GLĄBÓW Z PLICJI pisze:

  BO ZA WOLNO TAM JEŻDŻĄ, TRZEBA NAKAZAĆ ZWIĘKSZENIE PRĘDKOŚCI DO 200KM/H , A KTO JEDZIE PONIŻEJ ZAMYKAĆ W WIĘZIENIACH

  • Anonim pisze:

   Wyznaczenie prędkości minimalnej zwłaszcza na poziomie nieosiągalnym dla wielu samochodów za wiele nie pomoże ludzie i tak będą wtedy łamać ten nakaz i dalej będzie niebezpiecznie.
   Szkoda, że nie ma opisu zdarzenia ale ze szkód zgaduję, że ktoś zmienił pas bez patrzenia w lusterka a teraz psy będą szczekać, że wolniej, wolniej.

  • Wilku Starszy pisze:

   Trzeba jeździć szybciej, szybko i bezpiecznie, popieram kolege, jeżdżą tam za wolno!

   • Anonim pisze:

    Ostatnie wypadki jakie tam miały miejsce to powoli jadący kierowca czuł się tak bezpiecznie, że zmienił pas nie patrząc w lusterka i zderzył się z szybciej jadącym pojazdem.glupia część społeczeństwa mówi – było jechać wolniej.
    Mądra część społeczeństwa wie że po to jest obowiązek ustąpienia pierwszeństwa przy zmianie pasa żeby do takich wypadków nie dochodziło.
    Choć trzeba przyznać że jest tam multum kierowców jeżdżących ostro ponizej limitu (o 10-20 km/h lub nawet więcej) i Ci marni kierowcy prowokują wyprzedzanie innych karnych kierowców ktorzy nie umieją jeździć szybko i bezpiecznie, a cierpimy my obrywając w takich zdarzeniach. Więc zwiększenie prędkości przez tych zawalidrogow lub zaprzestanie jazdy po drogach z ktorych nie umieją korzystać przez zawalidrogów i sebusiow na pewno zwiększyłoby bezpieczeństwo jednocześnie zwiększając prędkości – win – win.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły