Dachował na skrzyżowaniu [FOTO]

Do poważnie wyglądającej kolizji doszło w piątkowe popołudnie w Piastowie. Na jednym ze skrzyżowań BMW zderzyło się z Hondą. Uderzenie było tak mocne, że Honda dachowała.

Do zdarzenia doszło  godziny 17:00 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sowińskiego w Piastowie.

Na skrzyżowaniu BMW zderzyło się z Hondą, która następnie dachowała. Podróżujący Hondą wydostali się z pojazdu o własnych siłach z pojazdu jeszcze przed przyjazdem służb. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na miejscu, nie wymagali hospitalizacji.

Swoje działania na miejscu prowadzili strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie, OSP Piastów policja oraz służby medyczne.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Dachował na skrzyżowaniu [FOTO]”

 1. szymon pisze:

  BMW przypadek? Każdego kierowce BMW przymusowo na leczenie psychiatryczne

 2. Anonim pisze:

  Bmw uderzone czy uderzyło, kto miał pierwszeństwo to jest droga ze światłami.

 3. none pisze:

  BMW uderzone centralnie z przodu, Honda z bok w drzwi pasażera. Trochę, jakby kierujący Hondą skręcał w lewo i nie zauważył BMW?

 4. Anonim pisze:

  A który był powolny ale niebezpieczny i zapomniał, że nie mozna wymuszać?

  • hmm,.. pisze:

   Będziesz Miał Wypadek trafił i zatopił.

   • Anonim pisze:

    😀 Frajerzyna, szkoda w takim razie tego drugiego. Skrzyżowanie ze światłami to pewnie też bym nie zwalniał do 10 na godzinę żeby upewnić się, że ktoś nie jedzie na czerwonym i zostawić sobie miejsce na hamowanie. Szkoda, że ludzie jeżdżą wolno i łamią inne przepisy zamiast jeździć szybko i nie łamać innych przepisów, wtedy do takiego typu wypadku nigdy by nie doszło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły