Czy to koniec streetballa w Pruszkowie?

Region

Na tegorocznych Dniach Pruszkowa po raz pierwszy zabraknie turnieju koszykówki ulicznej. Można przypuszczać, że to koniec tej formuły w naszym mieście.

Przyczyną zrezygnowania z organizacji turnieju, a także postawienia miasteczka zabaw dla dzieci jest modernizacja boisk bocznych na Zniczu, o czym pisaliśmy tutaj. To w tym miejscu znajdowało się zawsze miasteczko zabaw, a na tarasie przy hali boiska do streetballa.

Od kilku lat ilość uczestników turnieju malała. W tym roku z tego powodu zawody miały odbyć się tylko jednego dnia. – Od liczby uczestników zależy, czy tę formułę będziemy kontynuować w latach następnych – mówił w marcu szef Biura Promocji i Kultury Miasta, Witold Konieczny. Teraz można spodziewać się, że pożegnanie z formułą nastąpiło wcześniej niż przewidywali organizatorzy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.