Czy pruszkowianie czują się bezpiecznie?

Pruszków

Bezpieczeństwo będzie tematem debaty, która odbędzie się już dzisiaj (12 grudnia) o godz. 17.00 w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Helemowskiej

Czy mieszkańcy Pruszkowa czują się bezpiecznie w przestrzeni publicznej? Jakie przestępstwa są najczęściej popełniane na terenie miasta? Które z nich są najbardziej uciążliwe społecznie? Jakie są priorytety w działaniach dzielnicowych?

Na te i podobne pytania odpowiedzą funkcjonariusze policji obecni podczas debaty o bezpieczeństwie w pruszkowskim MOPS-ie. Dzięki wymianie informacji z mieszkańcami o realnie występujących zagrożeniach i problemach, możliwe jest utworzenie „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa”. To także umożliwienie odpowiedniego ułożenia priorytetów w działaniach dzielnicowych.

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania – zachęca kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Czy pruszkowianie czują się bezpiecznie?”

  1. parzniewianin pisze:

    W Pruszkowie jest policja ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły