Czy basen w Milanówku ruszy w tym roku?

Milanówek

To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców Milanówka i okolic. Choć obiekt ma już swoje lata, to w wakacje cieszy się sporym zainteresowaniem.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z ulubionych form wypoczynku nie tylko najmłodszych mieszkańców naszego regionu jest pluskanie się w wodzie. W okolicy mamy kilka kąpielisk i odkrytych basenów, jednak patrząc na to jakim zainteresowaniem cieszą się te obiekty, wciąż jest ich za mało.

Wiele osób bardzo lubi odwiedzać milanowski basen. Choć obiekt lata świetności ma już za sobą, a woda bywa tu zimna, to mimo wszystko amatorów kąpieli nie brakuje. Już pojawiają się pytania czy basen w Milanówku będzie działał w tym sezonie. Okazuje się bowiem, że nie jest to jeszcze pewne. – Jesteśmy w trakcie analizy sytuacji oraz przygotowania planu. Odbyliśmy wizję lokalną z ekspertami i czekamy na ich opinię i rekomendacje. W przyszłym tygodniu zapadnie decyzja w sprawie basenu – zaznacza Artur Niedziński, burmistrz Milanówka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.