Czujność strażnika i uratowane życie

Grodzisk Maz.

Jak bardzo ważne jest zwracanie uwagi na innych przekonał się jeden z grodziskich strażników miejskich. Dzięki jego czujności nie doszło do tragicznego wypadku.

Wszystko miało miejsce 18 sierpnia, podczas patrolu miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki. Funkcjonariusz patrolujący okolice parku i torów PKP zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę, który nerwowo chodził w pobliżu torów kolejowych. Reakcja strażnika była natychmiastowa i – jak się później okazało – słuszna. Mężczyzna, który zwrócił uwagę strażnika prawdopodobnie próbował popełnić samobójstwo.

Po krótkiej rozmowie i wyjaśnieniach, na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Stwierdzono, że mężczyzna jest w dobrym stanie fizycznym, ale jest w złym stanie psychicznym. Wobec tego przewieziono go do specjalistycznego szpitala.

Straż miejska apeluje o zwracanie uwagi na innych. Nasza czujność może uratować komuś życie!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Czujność strażnika i uratowane życie”

  1. robot pisze:

    Teraz wystarczy że otoczy go kompleksową opieką (w tym finansową), przyjaźnią, da dom i wtedy rzeczywiście uratuje mu życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły