„Czternastka” z GPA z dotacją województwa mazowieckiego

Grodzisk Maz.

Grodziskie Przewozy Autobusowe otrzymały dofinansowanie dla nowej linii. Skorzystają z niej mieszkańcy Błonia.

W piątek, 21 lipca, Zarząd Związku Powiatowo-Gminnego Grodziskie Przewozy Autobusowe podpisał ważną umowę z Wojewodą Mazowieckim, mającą na celu dofinansowanie nowej linii autobusowej nr 14. Umowa została podpisana przez Prezesa Związku, Starostę Grodziskiego Marka Wieżbickiego, oraz Wiceprezesa, Wójta Gminy Żabia Wola, Piotra Rybkę.

Linia nr 14 została uruchomiona już 1 lipca 2023 roku i od tego czasu spełnia oczekiwania mieszkańców Gminy Błonie, którzy teraz mają jeszcze łatwiejszy dostęp do transportu publicznego. Nowa linia autobusowa okaże się nie tylko wygodnym, ale także ekonomicznym rozwiązaniem, które przyczyni się do poprawy mobilności lokalnej społeczności.

Wartość dofinansowania z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych wyniosła przeszło184 tys. zł. Dzięki temu wsparciu możliwe było uruchomienie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania nowej trasy, która z pewnością pomoże w ułatwieniu codziennych dojazdów mieszkańcom Gminy Błonie. Rozkłady jazdy i szczegóły dotyczące przewozów autobusowych są dostępne na stronie internetowej Związku: gpa.grodzisk.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “„Czternastka” z GPA z dotacją województwa mazowieckiego”

  1. robot pisze:

    A co tu robi Obatel ? Podobno wypadł z głównego nurtu.

  2. Onie pisze:

    Czy to Obatel na zdjęciu?Gdzie znowu się wkręcił ten cwaniaczek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły