Czterech zatrzymanych za sklepowe kradzieże

Raszyn

Policjanci z patrolu zatrzymali czterech mężczyzn, którzy dokonali kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych w jednym ze sklepów w Mężczyźni odpowiedzą za kradzież, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu dyżurny pruszkowskiej komendy otrzymał informację, o ujęciu przez pracownika ochrony mężczyzny, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych. Do zdarzenia doszło w jednym z supermarketów w Raszynie.

Po dotarciu na miejsce policjanci ustalili, że mężczyzna nie działał sam. Razem z trzema kolegami zapełnili wózek sklepowy, po czym opuścili sklep nie płacąc za produkty o wartości ponad 1000 złotych. Widząc to pracownik ochrony ujął 24-latka prowadzącego wózek, niestety pozostali uciekli. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

W trakcie czynności z zatrzymanym policjanci otrzymali informację że pracownik ochrony rozpoznał pozostałych mężczyzn. Trzej „kompani” zatrzymanego 24-latka znajdowali się na ul. Sportowej. Na miejsce udała się kolejna załoga policji, która zatrzymała mężczyzn.
Czterej zatrzymani w wieku usłyszeli zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Odzyskanie mienie powróciło na półki sklepowe.

Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Czterech zatrzymanych za sklepowe kradzieże”

  1. Wacek pisze:

    To ja dziękuję jeść bułki które oni mieli w swoich łapskach.

  2. robot pisze:

    Gdyby nie to że ochroniarz ujął złodzieja to pewnie by się nie ruszyli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły