Ćwiczenia „POWIAT 2023” [FOTO]

Przez dwa dni na terenie powiatu pruszkowskiego odbywały się ćwiczenia „POWIAT 2023”. Jak przebiegły?

Ćwiczenia obronne „POWIAT 2023” zostały zorganizowane przez powiat pruszkowski 15 i 16 listopada. W ciągu dwóch dni policja wraz z wojskiem przeprowadzały treningi na terenie powiatu – w Pruszkowie, Nadarzynie i Brwinowie.

Treningi zakładały stworzenie sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa, a następnie koordynowanie działań służb. Ćwiczenia miały na celu sprawdzenie gotowości służb, inspekcji i straży oraz gmin do realizacji zadań obronnych.

16 listopada w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie odbyło się spotkanie, podczas którego przedstawiono przebieg ćwiczeń i omówiono je na bieżąco. Pełne wnioski zostaną przedstawione po dogłębnej, profesjonalnej analizie, na konferencji podsumowującej trening „POWIAT 2023”, którą zaplanowano na 13 grudnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Ćwiczenia „POWIAT 2023” [FOTO]”

  1. 🐷 pisze:

    Redakcjo, dlaczego zapomnieliście napisać że takie się odbędą!? Ciekawe było to że tylko część mieszkańców naszego powiatu dostała rządowe info na temat ćwiczeń, dlaczego ? Tu o są ciekawe rzeczy, bo to co było to już …. było…

  2. Sukces pisze:

    Nikogo przypadkowo nie zastrzelili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły