Ćwiczenia obronne – Powiat 2023

Region

W dniach 15 i 16 listopada na terenie powiatu pruszkowskiego będą prowadzone ćwiczenia obronne. Działania skupią się na terenie Pruszkowa i Nadarzyna.

Wspólne ćwiczenia służb mają na celu usprawnienie współpracy obu formacji. Warto jednak pamiętać, że często takie ćwiczenia mogą powodować utrudnienia. I tak będzie również tym razem. Ćwiczenia będą prowadzone na terenie całego powiatu, ale skupią się głównie na Pruszkowie i Nadarzynie.

Cześć działań będzie prowadzonych w Urzędzie Miasta Pruszkowa. Dlatego w dniach 15 i 16 listopada wejście do urzędu będzie możliwe tylko od strony parkingu. – Praca Urzędu Miasta Pruszkowa będzie w tych dniach przebiegać w wyjątkowy i ograniczony sposób. Wynika to z troski o bezpieczeństwo i spokój mieszkańców naszego miasta, ponieważ podczas ćwiczeń będą używane środki pozoracji dające efekty huku i dymu. Jeśli planują Państwo wizytę w urzędzie, jeśli to możliwe wybierzcie inną datę – zaznacz Paweł Makuch, prezydent Pruszkowa.

W razie znalezienia się w obszarze, na którym prowadzone są ćwiczenia należy zachować spokój i stosować się do poleceń organizatora ćwiczenia lub służb porządkowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Ćwiczenia obronne – Powiat 2023”

 1. adam szczęśliwy rozwodnik pisze:

  była teściowa ma chore serce i źle znosi hałasy , wybuchy itp. i gdyby w/w służby szukały odpowiedniego miejsca do ćwiczeń to podam adres – przed jej blokiem jest fajny duży plac idealny do takich działań . zróbcie coś bezinteresownie – przecież i w śród was są rozwodnicy ;-))

 2. Polka pisze:

  A czy już wiadomo gdzie w Pruszkowie i powiecie pruszkowskim są schrony.

 3. M pisze:

  To jest jakiś absolutny dramat. Ludzie mają konkretne plany, pracują, mają obowiązki.
  Powinni dokładnie podać gdzie i kiedy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, tak jak w wypadku wydarzeń sportowych i manifestacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły