Ćwiczenia obronne. Policja, wojsko i… ograniczenia pracy urzędu

Pruszków

W dniach 15 i 16 listopada na terenie powiatu pruszkowskiego będą prowadzone ćwiczenia obronne. Działania skupią się na terenie Pruszkowa i Nadarzyna.

Wspólne ćwiczenia służb mają na celu usprawnienie współpracy obu formacji. Warto jednak pamiętać, że często takie ćwiczenia mogą powodować utrudnienia. I tak będzie również tym razem. Ćwiczenia będą prowadzone na terenie całego powiatu, ale skupią się głównie na Pruszkowie i Nadarzynie.

Cześć działań będzie prowadzonych w Urzędzie Miasta Pruszkowa. Dlatego w dniach 15 i 16 listopada wejście do urzędu będzie możliwe tylko od strony parkingu. — Praca Urzędu Miasta Pruszkowa będzie w tych dniach przebiegać w wyjątkowy i ograniczony sposób. Wynika to z troski o bezpieczeństwo i spokój mieszkańców naszego miasta, ponieważ podczas ćwiczeń będą używane środki pozoracji dające efekty huku i dymu. Jeśli planują Państwo wizytę w urzędzie, jeśli to możliwe wybierzcie inną datę – zaznacz Paweł Makuch, prezydent Pruszkowa.

W razie znalezienia się w obszarze, na którym prowadzone są ćwiczenia należy zachować spokój i stosować się do poleceń organizatora ćwiczenia lub służb porządkowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Ćwiczenia obronne. Policja, wojsko i… ograniczenia pracy urzędu”

  1. Czeri pisze:

    Może się nie znam bądź uświadomi.
    W Pruszkowie jest zarządzanie kryzysowe w urzędzie miasta i ten wydział kryzysowy powinien współpracować z jednostkami ( nie wiem jednak jaki on obszar obejmuje)
    ale jak coś się dzieje to powinien reagować np na stawach które ryby powoli przestają oddychać oczywiście reakcja spóźniona.
    Pamiętajmy, że zarządzanie kryzysowe powinien przeszkolić ludność w wojnach, kryzysach ewentualnie szukanie pomocy w stanie wojny czy stan klęski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły