CPK: badania terenowe w lipcu

Region

Na terenie gminy Baranów będą prowadzone badania terenowe, związane z budową i funkcjonowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Wizja terenowa będzie polegała na: identyfikacji i weryfikacji, klas, kategorii oraz podstawowych parametrów technicznych istniejących dróg (szerokość nawierzchni, szerokość poboczy, rodzaj odwodnienia, elementy bezpieczeństwa ruchu), określeniu i ocenie stanu nawierzchni, inwentaryzacji przekroju istniejących dróg na różnych odcinkach, pomiarze szerokości poszczególnych elementów przekroju drogi (m. in. szerokość jezdni, szerokość poboczy), wykonaniu dokumentacji fotograficznej z inwentaryzowanych odcinków istniejących dróg.

Pracownicy wykonujący wizję terenową będą nosili imienne identyfikatory wydane przez spółkę Centralny Port Komunikacyjny.

Wykonawcą prac będzie Multiconsult Polska sp. z o.o., który dla przedmiotowej inwestycji pełni funkcję Konsultanta ds. badań terenu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “CPK: badania terenowe w lipcu”

 1. Tomasz pisze:

  Hahaha. Miś na miarę naszych czasów.

 2. Brwinowianin pisze:

  W samych tylko pracach wstępnych do CPK już rzesza ludzi znalazła pracę . Teraz wyobraźcie sobie co by było gdyby komuchy i złodzieje z PO-KO-TRZAS.-2050 powrócili , dla których wszystko jest bez sensu, dla których rozwój Polski i inwestycje nie mają sensu!
  Ile ludzi na dzień dobry wówczas straci pracę !
  Miliony !

  • Rollo pisze:

   Lecz się na nogi, bo na łeb to już za późno! Pis-komunistyczny aparatczyku.

  • paca pisze:

   Masz rację – rzesza ludzi znalazła pracę. Tysiące kumpli i pociotków pisiorów, w większości nieudaczników, kradnie nasze Polaków grube miliony realizując szaleńczy projekt którego nie uzgadniano ze społeczeństwem. Każdy totalitaryzm sam sobie buduje gigantyczne pomniki. Tak było u Adolfa, Mao, Kimów, Ceaușescu, Stalina itd.

 3. paca pisze:

  Szacują że 3 tysiące mieszkańców będzie trzeba wysiedlić. Być może będą tacy którzy zyskają (budżety takich inwestycji są z gumy) ale dla większości będzie to życiowy cios i trauma na długie lata. Będzie boleśniejsza kiedy po latach okaże się że lotnisko nie ruszy albo tylko dla picu. Będzie bolało kiedy na miejscu ich ukochanego domu stanie apartamentowiec bo plac posłużył budowlańcom jedynie jako składowisko. Jakby wokół mało było istniejących już lotnisk. I nie piszcie pisowscy klakierzy że postęp wymaga poświęceń bo to nie postęp tylko gigantomania władzy która arogancją przerasta komunę. Niech napisze jeden wywłaszczony że nie ma żalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły