Małżeństwo to morderstwo

Grodzisk Maz.

Miejsce:

Grodzisk Maz., Centrum Kultury

Data:

13 lutego 2023

Godzina:

19.30

Wstęp:

Bilety

„Małżeństwo to morderstwo” to brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki, Zapraszamy wszystkich fanów Agathy Christie do udziału w rozwiązaniu małżeńskiej zagadki kryminalnej.

Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to… aby robić to co zawsze! Bałaganiarz (Olaf Lubaszenko) i „Wszystkowiedźma” (Anna Gornostaj), uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni…

Postaramy się ustalić, kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem zbrodni są ramy od roweru czy może zatrute pralinki?Rozwiązanie zagadki już wkrótce, bilety już w sprzedaży!

Start: 13 lutego, godz. 19.30
Miejsce: Grodzisk, Centrum Kultury
Bilety: kupbilecik.pl

Wybierasz się na jakieś wydarzenie? Zrób zdjęcie, nagraj filmik i wyślij do naszej redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.