Co ze zbiornikami wodnymi w Michałowicach?

Michałowice

We wtorek, 18 października, o godz. 17.00, w Szkole Podstawowej w Michałowicach (ul. Szkolna 15), odbędzie się spotkanie dotyczące zagospodarowania terenu wokół zbiorników wodnych w Michałowicach.

Zbiorniki wodne w Michałowicach są położone wzdłuż rzeki Raszynki, tuż przy Klubie Golfowym i Boulodromie w Michałowicach. Można dojechać do nich rowerem niedawno wybudowaną ścieżką rowerową od strony Pęcic. Jest także możliwość dojechania tam autem od strony al. Topolowej. To świetne miejsce do spacerowania, czy rowerowych wycieczek. Gmina jednak chce wycisnąć z niego trochę więcej.

Podczas spotkania zaprezentowane zostanie zagospodarowanie terenu wokół akwenów. Co mogłoby się tam znaleźć?

Czy Michałowice pójdą w ślad za Grodziskiem Mazowieckim i pojawią się tu nowe tereny rekreacyjne w typie Stawów Walczewskiego? A może pojawią się ławki i inne elementy malej architektury i całość zbliży się bardziej do zrewitalizowanego Zalewu Komorowskiego lub akwenu „Smug”?

Tego dowiemy się podczas spotkania. O planach gminy, odnoszących się do michałowickich zbiorników będziemy informować Was na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Co ze zbiornikami wodnymi w Michałowicach?”

  1. Zapora pisze:

    Nie wiedziałem że Sokołów to Michałowice, przecież pole golfowe jest na ziemi sokołowskiej!

  2. 🐷 pisze:

    Proponuję zasypać i zrobić trasy dla tirów albo lotnisko. Można też wybudować osiedle mieszkaniowe. Zapewne niejeden developer by się ucieszył.
    Poważnie. Przestańcie mydlić zmysły. Problem się dzieje kilka kilometrów dalej. Myślę o budowie Paszkowianki. Te tereny niech zostaną dzikie i bez ludzi. Zajmijcie się proszę miejscem wrażliwym. Jest dużo ludzi, którzy chcą łącznika między trasami. Jest też dużo , którzy nie chcą. Zapewne każdy ma rację. Potrzebne są rozmowy i kompromis. Powyższe teksty i działania nie są potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły