Co z robotami na Broniewskiego?

Pruszków

Prace przy ul. Broniewskiego ustały. Powiat pruszkowski wydał w tej sprawie oświadczenie.

Od kilku tygodni okolice ul. Broniewskiego w Pruszkowie to plac budowy. Prowadzone są tam prace związane z przebudową tej ulicy. Czytelnicy zgłaszali nam już, że od dłuższego czasu prace ustały.

Głos zabrał w tej sprawie powiat pruszkowski – W związku z ujawnieniem niezainwentaryzowanymi urządzeniami w rozbudowywanym terenie, nastąpiła konieczność wstrzymania prac budowalnych i wykonania dodatkowego projektu oraz usunięcia kolizji elektroenergetycznej. W związku z powyższym trwa procedura uzgadniania dokumentacji branżowej z gestorem sieci – PGE oraz zawierania umów z MPWiK w Warszawie na usunięcie kolizji sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Po podpisaniu dokumentów przez w/w instytucje, będzie możliwe wznowienie robót budowlanych. Termin wykonania wszystkich prac upływa 30.03.2024 r.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Co z robotami na Broniewskiego?”

 1. Dzik pisze:

  Cała ta inwestycja wygląda dramatyczne od początku. W zasadzie to niepwoinno jej być.,ponieważ powinny być dobudowany równoległe wiadukty w Pruszkowie przy Zniczu i w Piastowie. Wtedy nie byłaby wogole potrzebna ta poroniona inwestycja, wprowadzającą ruch tranzytowy w osiedla

 2. Bezimienny. pisze:

  Urzędników zawsze wszystko zaskakuje. Jakby zaczęto potrącać z pensji za takie przeoczenie infrastruktury której nie zrzucili z nieba Marsjanie to skończyłyby się takie partactwa i burdel.

 3. Anonim pisze:

  Więc co z osobami co mieszkają na i tak odcięty od życia osiedlu, trudność w życiu codziennym, zakupami, itp

 4. Michal pisze:

  Ciekawe jak zostanie załatwiony problem samochodów powyżej 3,5t które przez pomyłkę nie wjadą w ulice Długą a pojadą w stronę Szpitala Kolejowego. To będzie dobry armagedon a wątpię aby ktoś to kontrolował bo już teraz co chwila coś tamtędy przemyska co nie powinno przejeżdżać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły