Co wyremontują w tym roku na Osiedlu „Staszica cz. A”?

Pruszków

Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa opublikowała plan remontów, jakie zamierza przeprowadzić w 2024 r.. Sprawdziliśmy jakie remonty zaplanowano na Osiedlu Staszica w części A.

Najwięcej prac związanych jest z ociepleniem ścian zewnętrznych, remontem loggii, wejść, wymianą stolarki okiennej w piwnicach i obróbek blacharskich. Takie roboty zaplanowano w budynkach przy ul. Zgoda 3, Wojska Polskiego 56, Wojska polskiego 62, Wojska polskiego 74, Dębowa 4, Dębowa 20. Natomiast w budynkach przy ul. Powstańców 103, Dębowej 12, Helenowskiej 16 oraz Jasnej 1 na ten rok przewidziano remont dachu.

Nowe wejścia do klatek schodowych zyska budynek przy ul. Zgoda 7. A malowanie ścian na klatach schodowych zaplanowano w budynkach przy ul. Dębowej 1, Zgoda 7, Wojska Polskiego 64.

W budynkach Zgoda 7, Helenowska 22, Wojska Polskiego 60, wojska Polskiego 64, Wojska Polskiego 70, Jasna 11 wyremontowana zostanie instalacja domofonowa.

Na ten rok zaplanowano także remont pergoli śmietnikowych przy budynkach Helenowska 9, Helenowska 18, Powstańców 99 i Jasna 11B.

Pełna lista remontów jest dostępna tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Co wyremontują w tym roku na Osiedlu „Staszica cz. A”?”

  1. Anonim pisze:

    Że wyremontują śmietnik to super bo wygląda jak z ubiegłego wieku a co z ociepleniem budynku przy helenowskiej9 całe ciepło z mieszkania ucieka na zewnątrz przy większym wietrze albo leje się woda w czasie ulewy

  2. dsad pisze:

    wszystko to powinni zburzyć i wybudować nowe zamknięte osiedla wieżowców z garażami podziemnymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły