Co dalej z wymianą nawierzchni boiska przy ul. Pani Latter?

Pruszków

Pruszkowski magistrat po raz drugi ogłosił przetarg na wymianę nawierzchni boiska przy ul. Pani Latter. Poprzednie postępowanie unieważniono.

Wielofunkcyjne boisko przy Parku Żwirowisko powstało na koniec 2019 roku. Ma 530 mkw. i jest przystosowane do gry w piłkę ręczną, minifutbol, koszykówkę, siatkówkę, tenisa ziemnego i badmintona. Obecnie boisko ma nawierzchnię trawiastą, jednak docelowo ma być ona zmieniona na poliuretanową.

Pierwszy przetarg przeprowadzono na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Przystąpiły do niego cztery firmy. Dwie z nich złożyły oferty, które były najkorzystniejsze, jednak urząd je odrzucił. Ponieważ kwoty pozostałych ofert znacznie przewyższały kwotę, którą miasto zamierzało przeznaczyć na tę inwestycję. Wobec tego przetarg unieważniono.

23 września ogłoszono nowe postępowanie na wykonanie zmiany nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy ul. Pani Latter w Pruszkowie. Na realizację zadania wykonawca będzie miał 8 tygodni od dnia podpisania umowy. Na oferty urząd czeka do 10 października.

O dalszych krokach będziemy informować Was na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Co dalej z wymianą nawierzchni boiska przy ul. Pani Latter?”

  1. Twoja stara pisze:

    Powodzenia. Myślę że żadna firma się tego nie podejmie. Trzeba było myśleć wcześniej z tą nawierzchnia a nie teraz jak po trawie nic nie zostało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły