Cierpisz na niedosłuch? Zgłoś się na badania słuchu w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Maz.

W najbliższy poniedziałek 10 maja ruszają badania słuchu w Grodzisku Mazowieckim. Mogą w nich uczestniczyć osoby dorosłe, które mają problem ze słuchem.

W poniedziałek 10 maja ruszają bezpłatne badania słuchu. Słuchobus wraz z gabinetem zatrzyma się w Grodzisku Mazowieckim przy Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9. W badaniach mogą wziąć udział osoby dorosłe, które niedosłyszą.

Audiometria tonalna to bezbolesne i nieinwazyjne badanie słuchu. Trwa ono około 15 minut. Pacjenci podczas badania zakładają słuchawki i kolejno do każdego z uszu trafiają dźwięki o różnym natężeniu. Osoby badane naciskają przyciski w momencie, gdy usłyszą dźwięk. Audiometria tonalna pozwala na określenie charakteru wady i głębokości niedosłuchu. Wynik badania umożliwia dalszą diagnostykę w gabinecie laryngologicznym.

Badania rozpoczną się o godz. 9.00. Aby skorzystać z badań należy przyjść do słuchobusu bez konieczności posiadania skierowań lekarskich i zapisów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.