Ciepła i mokra majówka

Region

Trochę słońca, trochę deszczu i prawie rekordowa temperatura. To wszystko przyniesie nam długi majowy weekend.

W sobotę pogoda będzie prawie wakacyjna, mocne słońce i wysoka temperatura. Słupki na termometrach mogą sięgnąć nawet 26 kreski (rekord to 28 stopni Celsjusza z 30 kwietnia 1997 roku). Niestety namiastka lata nie potrwa zbyt długo. Późnym wieczorem na niebie pojawią się chmury i zacznie padać. Póki na niebie będzie słońce, również warunki biometeo będą korzystne, wraz z deszczem biomet zmieni się na niekorzystny.

Deszczowa aura będzie towarzyszyć nam aż do poniedziałku. W niedziele temperatura spadnie do 16 stopni Celsjusza. Możliwe przelotne opady deszczu i przejaśnienia. Dzień będzie pochmurny i chłodny. Nieco lepiej będzie w poniedziałek. Słońce na dłużej zacznie wyglądać zza chmur. Również temperatura zacznie wzrastać.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.