Chciała wyłudzić odszkodowanie

Region

34-letnia mieszkanka Brwinowa wpadła na pomysł jak uzyskać dodatkowe pieniądze. Do tego celu wykorzystała nawet swoje małe dziecko.

W ubiegłym tygodniu do komisariatu w Brwinowie zgłosiła się 34-letnia kobieta, która powiadomiła funkcjonariuszy o zniszczeniu samochodu. Z zeznań wynikało, że ktoś wybił w jej aucie szybę, gdy robiła zakupy w jednym z centrów handlowych w Nadarzynie.

Policjanci zaraz po zgłoszeniu udali się do wskazanego centrum w celu zabezpieczenia taśm z monitoringu. Podczas składania zawiadomienia kobieta nie potrafiła jednak określić gdzie dokładnie zaparkowała swój samochód.

Funkcjonariusze podczas rozmowy z pracownikami ochrony centrum ustalili zupełnie inną wersję wydarzeń. Jak się okazało ta sama kobieta kilka dni wcześniej poprosiła ochroniarzy o wybicie szyby w swoim aucie. Tłumaczyła, że zatrzasnęła w swoim nissanie małe dziecko i kluczyki. Zgodnie jej życzeniem pracownicy wybili szybę a zadowolona 34-latka odjechała do domu.

Kobieta licząc na odszkodowanie zgłosiła fakt zniszczenia pojazdu ubezpieczycielowi, który uzależnił wypłatę od zgłoszenia sprawy na policji. Jeszcze tego samego dnia poszkodowana zgłosiła się na komisariat.

34-latka odpowie teraz przed sądem za składanie fałszywych zeznań i zawiadomienie organów ścigania o niedopełnionym przestępstwie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe