Chciał uciec ze szpitala, został postrzelony

Pruszków

W ubiegłym tygodniu do nietypowej sytuacji doszło na terenie Mazowieckiego Specjalistycznego Zdrowia w Pruszkowie. Funkcjonariusze służby więziennej postrzelili 37-latka, który próbował uciec ze szpitala.

Do zdarzenia doszło na początku minionego tygodnia w poniedziałek 5 września. Na terenie pruszkowskiej lecznicy przebywał więzień, nad którym czuwali funkcjonariusze służby więziennej. Mężczyzna podjął próbę ucieczki z izby przyjęć.

– Jeden z funkcjonariuszy rozpoczął pościg, padły strzały – przypuszczalnie pięć, ale jest to jeszcze weryfikowane. Najpierw strzały ostrzegawcze, a następnie kierowane wobec uciekającego. Mężczyzna został postrzelony w brzuch. Niezwłocznie została udzielona pomoc przez pogotowie, mężczyzna trafił do szpitala urazowego – przekazał w rozmowie z eska.pl prokurator rejonowy w Pruszkowie Krzysztof Sakowski.

Trwa wyjaśnianie całego zdarzenia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Chciał uciec ze szpitala, został postrzelony”

  1. Pirx pisze:

    Hmmm, uciekał tyłem?

  2. Ciekawe pisze:

    uciekał, a dostał brzuch?

  3. robot pisze:

    A ludzie skarżą się na brak opieki medycznej. Bezpodstawnie jak widać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły