Chciał się leczyć marihuaną

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali mężczyznę, który podczas pobytu w szpitalu posiadał przy sobie marihuanę. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, grozi mu kara pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie otrzymali zgłoszenie z jednego ze szpitali, że jeden z pacjentów posiada przy sobie środki odurzające. Na miejsce został wysłany patrol. Jak okazało się na miejscu, 22-letni mieszkaniec Warszawy, przebywający na oddziale, posiadał przy sobie woreczki foliowe z suszem. Badania narkotestem potwierdziły, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. 22-latkowi grozi kara pozbawienia wolności w związku z posiadaniem przy sobie środków odurzających.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Chciał się leczyć marihuaną”

  1. Konrad pisze:

    Zostawcie normalnych ludzi w spokoju wreszcie w tym kraju…

  2. Vox populi Vox dei pisze:

    Posiadanie marihuany na własny użytek powinna być legalna

  3. Kolejny sukces pisze:

    I co za to go aresztowali?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły