Chcesz jechać KM-ką? Sprawdź najpierw rozkład jazdy!

Region

Koleje Mazowieckie od 6 listopada wprowadzają czasowe zmiany w rozkładzie jazdy. Będą też utrudnienia na średnicówce.

Skorygowany rozkład jazdy będzie obowiązywał do 10 grudnia, a największe utrudnienia zaplanowano na 7-10 grudnia. Wówczas przez średnicówkę przejadą 3 pociągi na godzinę, a nie jak dotąd – 16. W związku z tymi zmianami, część pociągów będzie kursować w skróconej relacji (do stacji Warszawa Wschodnia i Warszawa Zachodnia), część będzie odwołana, a część będzie kursować w innej relacji.

Dodatkowo od 2 grudnia, od godz. 22.15 do 3 grudnia do godz. 4.15 będzie nocna przerwa technologiczna na stacji Warszawa Zachodnia. Pociągi KM wówczas będą skierowane na trasy okrężne, a na niektóre trasy wyjedzie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

Jeśli chodzi o podróżnych wsiadających na trasie Warszawa-Skierniewice, to od 28 listopada z uwagi na kolejne prace związane z przebudową systemu sterowania ruchem kolejowym na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków, ruch pociągów będzie znacznie ograniczony. Część pociągów kursowała będzie do/z stacji Warszawa Gdańska/Główna, zaś wybrane połączenia zostaną odwołane. Będzie również funkcjonowała uzupełniająca ZKA – informują kolejarze.

Jeśli planujecie dojazd pociągiem KM, sprawdźcie najpierw aktualne połączenie i rozkład jazdy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Chcesz jechać KM-ką? Sprawdź najpierw rozkład jazdy!”

  1. dsdsa pisze:

    ciekawe czy w ciągu mojego życia doczekam się kiedyś informacji – pociągi przyjechały punktualnie, bez opóźnień, z działającą klimatyzacją i drzwami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły