Cennik przesyłek kurierskich – gdzie będzie najtaniej?

Art. Sponsorowany

Który z kurier oferuje najtańsze usługi? Okazuje się, że wśród firm kurierskich króluje InPost – przewoźnik ten zapewnia najbardziej konkurencyjne ceny na całym polskim rynku. Czego trzeba się dowiedzieć jeszcze?

InPost – jedne z najtańszych przesyłek krajowych!

InPost to jeden z najtańszych dostawców przesyłek krajowych. Firma oferuje szereg opcji dostawy – od standardowych po ekspresowe, które potrafią być zrealizowane już następnego dnia (a czasami nawet tego samego).

InPost posiada wiele punktów odbioru w całym kraju: urządzenia Paczkomat® i PaczkoPunkty, dzięki czemu żaden klient nie musi martwić się godziną odbioru. To duży plus – klienci korzystający z usług przewoźników, którzy dostarczają pakunki wyłącznie do domów, często muszą zaplanować cały swój dzień tak, aby nie ominąć odwiedzin kuriera.

InPost oferuje szeroki wybór materiałów opakowaniowych, takich jak pudełka (EkoBox) i foliopaki, dzięki którym klient zyskuje pewność, że jego paczka będzie bezpieczna podczas transportu.

Niewątpliwie największą zaletą InPost są jednak konkurencyjne ceny, względem innych firm dostawczych. Można zapoznać się z nimi na stronie https://inpost.pl/wysylam.

W jaki sposób nadać paczkę w InPost?

Klienci InPost mają kilka różnych możliwości podczas nadawania przesyłki. Mogą skorzystać m.in. z:

– aplikacji InPost Mobile;
– opcji Szybkie Nadania;
– usługi Manager Paczek.

Pierwsza opcja jest najprostsza i umożliwia nadawanie przesyłek kurierskich bez drukowania listu przewozowego (etykiety). Metoda ta jest z tego względu najbardziej ekologiczna oraz pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze podczas przygotowań. Co więcej, nadawca dostaje szczegółowe powiadomienia odnośnie do aktualnych etapów podróży pakunku.

Szybkie Nadania i Manager paczek dostępne są na stronie internetowej InPost. Umożliwiają one wysyłkę z wykorzystaniem urządzenia Paczkomat lub za pomocą kuriera – zarówno podczas samego nadawania, jak i dostarczania do miejsca docelowego. Jest to opcja najczęściej wybierana przez klientów, ze względu na prostotę w obsłudze.

Ile kosztuje wysłanie paczki o wadze do 25 kilogramów?

Ile kosztuje doręczenie paczki do 25 kilogramów? Waga nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na cenę ostateczną. Przewoźnik InPost stworzył 3 typy gabarytów, od których uzależniona jest suma do uiszczenia za wysyłkę. Jest to:

– typ A (14,69 zł) – maksymalne wymiary: 80 × 380 × 640 mm, minimalna wysokość: 1 mm;
– typ B (15,69 zł) – maksymalne wymiary: 190 × 380 × 640 mm, minimalna wysokość: 81 mm;
– typ C (17,39) – maksymalne wymiary: 410 × 380 × 640 mm, minimalna wysokość: 191 mm;

Powyższe ceny dotyczą jedynie usługi Szybkie Nadania Paczkomat. Pełny cennik dla pozostałych usług, w tym:

– Szybkie Nadania Kurier;
– Manager Paczek – Kurier;
– Manager Paczek – Paczkomat;

znajduje się na stronie internetowej przewoźnika InPost.

Rzetelne usługi kurierskie docenią najbardziej osoby chcące wysyłać tanio duże ilości przesyłek miesięcznie. InPost z pewnością będzie dla nich najlepszym wyborem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.