Cały Nadarzyn w telefonie

Nadarzyn

Urząd Gminy w Nadarzynie udostępnił aplikację „Mój Nadarzyn” w nowej odsłonie. Dostępna jest dla telefonów z iOS oraz Androidem.

W dzisiejszych czasach powstają setki aplikacji na smartfony, które mają ułatwić nam życie. Liczą kalorie, sprawdzają ile kroków przeszliśmy, a niektóre sprawdzają, czy dobrze umyliśmy zęby.

Aplikacja „Mój Nadarzyn” może nie sprawdza naszej dbałości o higienę, ale zdecydowanie ułatwia życie mieszkańcom gminy. To już druga odsłona aplikacji. Co „potrafi”?

Przez apkę mieszkańcy mogą zgłosić drobne usterki i awarie (np. zepsutą lampę uliczną, przewrócony znak, czy dziurę w drodze). Dzięki niej będą mogli także szybciej dowiedzieć się o awariach czy przerwach w dostawie mediów – prądu, wody itp. – a także remontach dróg.

Nadarzynianie po zainstalowaniu aplikacji będą mogli dowiedzieć się także gdzie i kiedy odbędą imprezy kulturalne i sportowe na terenie gminy.

Chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności? Ściągnij na swój telefon bezpłatną apkę „Mój Nadarzyn” – zachęca wójt Nadarzyna, Dariusz Zwoliński. Aplikacja została utworzona w ramach projektu „Wdrożenie e-usług w Gminie Nadarzyn” i jest dostępna za darmo w Google Play i AppStore.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.