Była poszukiwana i zapomniała o swojej karze…

Pruszków

24-letnia kobieta została zatrzymana przez pruszkowskich policjantów. Była poszukiwana celem odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo miała przy sobie środki odurzające.

Policjanci otrzymali informacje o kobiecie, która według zgłoszenia zachowywała się irracjonalnie. Policjanci zostali natychmiast wysłani przez dyżurnego, aby sprawdzić stan kobiety.

Na miejscu funkcjonariusze sprawdzili, czy kobieta potrzebuje pomocy medycznej i potwierdzili jej tożsamość. Okazało się, że kobieta jest mieszkanką sąsiedniego powiatu i jest poszukiwana do odbycia sześciomiesięcznej kary więzienia. Kobieta mylnie sądziła, że brak jej obecności w miejscu zamieszkania oznacza przedawnienie kary.

Podczas interwencji policjanci znaleźli przy kobiecie zawiniątko z suszem roślinnym. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.

Kobieta została przesłuchana i przyznała się do posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności do trzech lat. Najpierw jednak spędzi sześć miesięcy w zakładzie karnym, odsiadując zaległą karę.

Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Była poszukiwana i zapomniała o swojej karze…”

  1. Ja pisze:

    No i niech siedzi ..dama Bardzo dobrze że ją znaleźli jeszcze z marihuaną 🤗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły