Był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki

Pruszków

Pruszkowscy patrolowcy zatrzymali 23-latka, który był poszukiwany przez warszawski sąd. Dodatkowo podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna posiada narkotyki.

Pruszkowscy patrolowcy pełniąc nocną służbę zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok umundurowanych policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. W trakcie przeprowadzanych czynności przez policjantów okazało się, że mężczyzna posiada ze sobą woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego.

Mieszkaniec powiatu pruszkowskiego przyznał się, że posiadany przez niego susz to marihuana, co zostało potwierdzone podczas badania narkotesterem.

Teraz zatrzymany ponad dwa miesiące spędzi w zakładzie karnym , zgodnie z wcześniejszym wyrokiem sądu w Warszawie. Dodatkowo będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków, za co, zgodnie z obowiązującym prawem grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Jeżeli jest to znaczna ilość – karą jest pozbawienie wolności do lat 10.

Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Był poszukiwany i miał przy sobie narkotyki”

  1. Ojciec pisze:

    Brawo Policja !

  2. Grzegorz pisze:

    Za posiadanie trawki więzienie, za sprzedaż Rafinerii Gdańsk kilka miliardów poniżej wartości, wycieczki po Europie i bezkarność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły