Był pijany i wjechał w latarnię. W samochodzie wiózł dziecko [FOTO]

W sobotę 24 grudnia w Piastowie doszło do niebezpiecznie wyglądającej kolizji. Kierowca Citroena uderzył w latarnię. Okazało się, że był pijany. W aucie podróżowało z nim 6-letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło 24 grudnia około godziny 19.10. Kierowca Citroena jechał ulicą Wojska Polskiego i na wysokości numeru 15 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Samochodem oprócz kierującego podróżowała jego 6-letnia córka

Okazało się, że kierujący autem 39-latek był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał aż 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany i trafił na komisariat.

Jeszcze na miejscu zdarzenia uczestników kolizji przebadali medycy z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na szczęście ani kierowca, ani jego 6-letnia córka nie odnieśli żadnych obrażeń i nie wymagali hospitalizacji.

Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości 39-latkowi grożą nawet dwa lata pozbawienia wolności, 15 lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Za zdjęcia dziękujemy serwisowi Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Był pijany i wjechał w latarnię. W samochodzie wiózł dziecko [FOTO]”

 1. marek skwarek pisze:

  wyobraźcie sobie co by było gdyby wiózł swoją teściową .. kto żonaty ten wie 😉

 2. Gold pisze:

  Czy to może członek Gangu Mutantów który wyszedł z odsiadki?

 3. Daro pisze:

  Dożywocie teraz za kratami !

 4. Anonim pisze:

  On nie stracił panowania nad pojazdem tylko on nigdy panowania nad pojazdem nie miał. Panowanie nad pojazdem jest dla mężczyzn, którzy potrafią zapanować nad pojazdem, a nie popierdółek z bękartem. Szkoda, że nic im się nie stało bo może by się coś nauczyli , a tak dalej będą zagrażać nic niewinnym ludziom.

 5. Sandra pisze:

  Widziałam to na żywo jechałam za nim xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły