Był nietrzeźwy, spowodował kolizję

Region

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali 38-latka, który spowodował kolizję. Mężczyzna był nietrzeźwy. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie otrzymał informacje, że kierujący samochodem osobowym marki Opel doprowadził do kolizji. Dodatkowo prawdopodobnie był nietrzeźwy. Na wskazane w zgłoszeniu miejsce dyżurny wysłał patrol policji.

Po dotarciu na miejsce mundurowi potwierdzili przekazane informacje. Na szczęście w zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali 38-letniego kierowcę, który doprowadził o kolizji. Mężczyzna po wytrzeźwieniu przyznał się do spowodowania kolizji i prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi mu z to kara pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.