Burmistrz Podkowy Leśnej zakażony koronawirusem

Podkowa Leśna

Burmistrz Artur Tusiński zaraził się COVID-19. Do końca przyszłego tygodnia włodarz musi przebywać w izolacji. Obecność wirusa SARS-COV-2 potwierdziła się również u kilkorga pracowników podkowiańskiego urzędu.

Burmistrz Podkowy Leśnej stwierdził, że w miarę łagodnie przechodzi zakażenie koronawirusem.

– Czuję się tak jak przy zwykłej grypie – informuje Artur Tusiński, burmistrz gminy Podkowa Leśna. – Możliwe że zakaziłem się przez kontakt z interesantami. Niektórzy z nich mogli być zakażeni i przechodzić koronawirusa bezobjawowo – dodaje.

Włodarz Podkowy poinformował również o możliwym terminie otwarcia urzędu dla interesantów.

– Jeśli nie będzie informacji o pojawieniu się kolejnych osób, które zachorowały, urząd zostanie otwarty dla interesantów już na początku przyszłego tygodnia – zaznacza burmistrz Podkowy Leśnej.

W najbliższym czasie burmistrz Podkowy Leśnej będzie pracował zdalnie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Burmistrz Podkowy Leśnej zakażony koronawirusem”

  1. Grzegorz pisze:

    i? testy kłamią, media kłamią, ksiądz kłamie, pierwszy sekretarz kłamie, partie kłamią, lekarze kłamią,.. chyba też zacznę kłamać.

  2. torel pisze:

    Kogo…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły