Burmistrz Brwinowa zaprasza na spotkanie

Brwinów

Burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński kończy coroczny cykl spotkań mieszkańcami. Przed nami ostatnie z nich.

Cykl spotkań z mieszkańcami to już wizytówka burmistrza Arkadiusza Kosińskiego. Co roku na przełomie sierpnia i września na terenie całej gminy organizowane są spotkania mieszkańców z włodarzem. Spotkania te są okazją m.in. do podzielenia się informacjami dotyczącymi aktualnej sytuacji w gminie czy planowanych inwestycjach.

Burmistrz Arkadiusz Kosiński od pierwszego roku swojej kadencji wprowadził zwyczaj organizowania spotkań z mieszkańcami w Brwinowie oraz – wspólnie z sołtysami – we wszystkich sołectwach. Co roku uczestniczy w nich wielu mieszkańców całej gminy. – Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych moimi informacjami oraz dyskusją, prosząc o przekazanie i udostępnienie mojej wiadomości Waszym bliskim, sąsiadom, przyjaciołom i znajomym – mówi burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Przed nami już ostatnie z cyklu spotkań. Gdzie zatem będzie można porozmawiać z burmistrzem Arkadiuszem Kosińskim? Najbliższe spotkanie odbędzie się już w niedzielę 9 października o godz. 16.00 siedzibie OSP Brwinów przy ul. Pszczelińskiej 3

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Burmistrz Brwinowa zaprasza na spotkanie”

 1. mateusz pisze:

  Popatrzcie na to zdjecie kogo przypomina Janukowycza ?

 2. Face pisze:

  Jaki on śliczny taki gładki

  • Wiki pisze:

   Faktycznie , pruszkowski Pawełek ładniejszy, A jaki zadowolony , bo dopiero na wiosnę 24 mieszkańcy kłamczuszka będą mogli rozliczyć

   • Pan sołtys pisze:

    A co ma Pruszków do Brwinowa ? Na szczęście nic , no może to , że Brwinow się wzoruje. Pan sołtys

 3. Kiedy pisze:

  na AK?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły