Budynki Zespołu Szkół w Komorowie z wyremontowanym dachem

Komorów

Już niebawem budynki 4 i 5 komorowskiego Zespołu Szkół będą miały wyremontowany dach. Gmina Michałowice ogłosiła przetarg na prace modernizacyjne.

Remont przejdzie dach sali gimnastycznej i budynku dydaktycznego nr 4. Prace na dachu będą obejmowały demontaż i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz jednostek zewnętrznych klimatyzacji i instalacji odgromowej. Ponadto wykonawca będzie musiał wymienić obróbki blacharskie, a przede wszystkim wykonać nowe pokrycie dachowe.

Dotychczasowe pokrycie dachu zostanie zerwane, dach oczyszczony z liści i innych zanieczyszczeń, a wszelkie usterki naprawione. Nowe pokrycie dachu wykonane będzie z papy termozgrzewalnej.

Na realizację zadania wykonawca będzie miał 10 tygodni od dnia podpisania umowy. Czas jest mocno ograniczony także ze względu na funkcjonowanie szkoły – roboty na budynku nr 4 będą musiały być zakończone przed 26 sierpnia. Na oferty gmina Michałowice oczekuje do 6 lipca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.